Kanji judo Portal Elbląski Portal Polskiego Związku Judo Portal Warmińsko - Mazurskiego Okręgowego Związku Judo


" W lesie judo trenują, swoje umiejętności szlifują"

348878266 568469715439424 1367802010805872756 n

W dniu 18.06.2023r. odbył się nasz niezwykły trening,
" W lesie judo trenują, swoje umiejętności szlifują".
Zawodnicy z UKS Tomita Judo Elbląg wraz z naszym Partnerem Lasy Państwowe oraz Nadleśnictwo Zaporowo, Lasy Państwowe mieli okazję szlifować swoje umiejętności w okolicznościach przyrody.
Zajęcia miały na celu zwiększenie świadomości społecznej na temat możliwości treningu w naturalnym środowisku i korzyści dla zdrowia. Promowanie aktywności fizycznej w otoczeniu przyrody, podnoszenie atrakcyjności turystycznej regionów leśnych jako miejsca gdzie można uprawiać sport i rekreację na świeżym powietrzu. Budowanie społeczności ludzi,
którzy cenią sobie aktywność fizyczną w otoczeniu przyrody i dbają o środowisko naturalne.
Zawodnicy odbyli trening siłowy na ŚCIEŻCE ZDROWIA przy pomocy przyrządów do ćwiczeń wykonanych z materiałów naturalnych. Było to nowe doświadczenie dla naszych zawodników , które sprawiło im wielką frajdę. (Mamy nadzieję, że to pierwszy i nie ostatni raz ????????????????????????????)
Po ciężkim treningu odbył się spacer przy linii brzegowej jeziora, podczas którego Pan Leśniczy opowiadał o odpowiedzialnym zachowaniu się w lesie, oraz o zwierzętach zamieszkujących te tereny.
Na koniec czekała na naszych zawodników i ich rodziny miła niespodzianka w postaci ogniska zorganizowanego przez Panów Leśniczych z Nadleśnictwo Zaporowo, Lasy Państwowe. Było pieczenie kiełbasek i wspólne biesiadowanie.
" W lesie judo trenują, swoje umiejętności szlifują".????????????????????????????????????????
Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wsparcie i pomoc w tym wydarzeniu Lasy Państwowe , Nadleśnictwo Zaporowo, Lasy Państwowe w szczególności Pani Barbara Widerska , Michał Gzowski , Zbigniew Dryka ,@Antoni Czyż
Do zobaczenia w lesie ????????????????????????

Radio ESKA Elbląg Dziennik Elbląski Judoinfo.pl PortEL.pl WAMA-SPORT

Copyright © 2024 tomita-judo.pl | Projekt i wykonanie: www.tomitajudo.pl